Top 10 Arbily Bluetooth Kopfhörer – Słuchawki douszne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. IKG

#ad

4 mikrofony, IP7, miękkie zauszniki, czas odtwarzania 120 h, wyświetlacz LED USB-C, wodoszczelne słuchawki douszne, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, Sportowe słuchawki douszne Bluetooth

#ad
IKG #ad - Słuchawki douszne bluetooth są wyposażone w inteligentny cyfrowy wyświetlacz LED, który dokładnie pokazuje pozostałą moc w formacie cyfrowym. Wodoszczelna technologia IP7 skutecznie chroni słuchawki Bluetooth przed uszkodzeniami spowodowanymi potem i deszczem. 120 godzin pracy baterii i etui do ładowania led: po naładowaniu typu c możesz słuchać muzyki przez 10 godzin, a etui ładujące wydłuża się do 120 godzin.

Sportowe wzornictwo z zaczepem na ucho i wodoodpornością ip7: słuchawki bluetooth q25 sportowe z 3 parami s/m/l mają innowacyjną konstrukcję z miękkim pałąkiem na ucho, w pełni dopasowują się do kształtu ucha, można je nosić przez długi czas bez dolegliwości i jednocześnie eliminują uciążliwe wypadanie podczas treningu. Wciągające słuchawki z enc: q25 bluetooth słuchawki z grafenową membraną dynamiczną 14, hałas otoczenia jest redukowany o ponad 38 db, uchwycą każdy szczegół muzyki i transmitują bogate dźwięki z ostrymi wysokimi tonami i czystym basem. Umożliwia dostęp do odtwarzania/pauzy muzyki, głośności +/-, takich jak iOS, aktywacji Siri, przełączania utworów, odbierania/wyłączania połączeń i wielu innych.

Bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth przekonują w studiu fitness dzięki łatwemu w obsłudze sterowaniu. Słuchawki douszne są kompatybilne z większością urządzeń obsługujących technologię Bluetooth, Android itd. Bezprzewodowe słuchawki wykorzystują redukcję szumów otoczenia ENC i mikrofon 4 HD, 5 mm i technologią kodowania audio AAC/SBC, dzięki czemu Twój głos jest wyraźnie słyszalny na drugim końcu. Słuchawki douszne bluetooth łączą się automatycznie z telefonem 1S po otwarciu etui.
MarkaIKG #ad
ProducentIKG #ad
Wysokość0.91
Długość0.93
Waga0.22
Szerokość0.75
Numer częściQ25
ModelQ25
Gwarancja24 Miesięcy

2. Jesebang

#ad

Podwójny wyświetlacz LED,, słuchawki douszne, komfortowe dopasowanie, bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, 40 godzin odtwarzania, doskonały dźwięk, Jesebang Słuchawki sportowe Bluetooth

#ad
Jesebang #ad - Sportowe wzornictwo z haczykiem: wyposażone w 3 pary silikonowych zatyczek do uszu o różnych rozmiarach, bezprzewodowe słuchawki mają ergonomiczny kształt, bardzo stabilne i lekkie. Miękka konstrukcja z zaczepem na ucho z elastyczną elastycznością sprawia, że słuchawki zawsze pozostają wygodnie w uszach podczas biegania lub wykonywania wyczerpujących aktywności sportowych.

Wyraźnie zrozumiałe rozmowy telefoniczne: system mikrofonu z charakterystyką mikrofonu kierunkowego izoluje Twój głos od dźwięków otoczenia, dzięki czemu rozmówca może Cię lepiej usłyszeć. Piew podkreśla wyważona trójkanałowa ramka audio, dzięki czemu możesz w pełni cieszyć się ulubionymi piosenkami. Dzięki temu masz wolne ręce i możesz skupić się na tym, co robisz. Sprawić, że dźwięk będzie przyjemniejszy podczas cotygodniowego treningu i spędzania wolnego czasu. Użyj jednej z dwóch słuchawek dousznych, podczas gdy druga ładuje się, aby zapewnić bardzo długi czas pracy baterii.

Ciesz się żywym dźwiękiem: dynamiczny przetwornik 13 mm i ultraczuła membrana polimerowa wzmacniane są subtelne wibracje i intensywne struktury dźwiękowe w dużym polu dźwiękowym. Muzyka non-stop: jedno pełne ładowanie zapewnia do 8 godzin pracy baterii dla każdej słuchawki dousznej, podczas gdy etui ładujące zapewnia 40 godzin więcej czasu odtwarzania. Słuchawki douszne odporne na warunki atmosferyczne i pot: słuchawki posiadają klasę ochrony IP7. Komponenty elektroniczne są zabezpieczone przed pryskającą wodą, niezależnie od tego, gdzie trenujesz.
MarkaJesebang #ad
ProducentJesebang #ad
Wysokość1.18
Długość3.94
Waga0.29
Szerokość3.15
Numer częściYT18
ModelYT-18
GwarancjaJesebang oferuje dwuletnią gwarancję. Kupuj bez obaw

3. Jesebang

#ad

Douszne słuchawki douszne, doskonały dźwięk, komfortowe dopasowanie, podwójny wyświetlacz LED, Słuchawki sportowe, 40 godzin odtwarzania, bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, wodoszczelność

#ad
Jesebang #ad - Sprawić, że dźwięk będzie przyjemniejszy podczas cotygodniowego treningu i spędzania wolnego czasu. Sportowe wzornictwo z haczykiem: wyposażone w 3 pary silikonowych zatyczek do uszu o różnych rozmiarach, bardzo stabilne i lekkie. Użyj jednej z dwóch słuchawek dousznych, podczas gdy druga ładuje się, aby zapewnić bardzo długi czas pracy baterii.

Dzięki temu masz wolne ręce i możesz skupić się na tym, co robisz. Połączenie przez cały dzień: bluetooth 5. 3 zapewnia stabilne połączenie i pomaga w automatycznym ponownym połączeniu słuchawek z ostatnim sparowanym urządzeniem po wyjęciu słuchawek z ładowarki. Miękka konstrukcja z zaczepem na ucho z elastyczną elastycznością sprawia, bezprzewodowe słuchawki mają ergonomiczny kształt, że słuchawki zawsze pozostają wygodnie w uszach podczas biegania lub wykonywania wyczerpujących aktywności sportowych. Piew podkreśla wyważona trójkanałowa ramka audio, dzięki czemu możesz w pełni cieszyć się ulubionymi piosenkami.

Wszystko jest bardzo intuicyjne w obsłudze: dzięki prostemu interfejsowi dotykowemu słuchawek bezprzewodowych można wygodnie sterować wszystkim. Muzyka non-stop: jedno pełne ładowanie zapewnia do 8 godzin pracy baterii dla każdej słuchawki dousznej, podczas gdy etui ładujące zapewnia 40 godzin więcej czasu odtwarzania. Wystarczy dotknąć przycisku, aby rozpocząć lub zatrzymać odtwarzanie muzyki bez konieczności sięgania po smartfona. Komponenty elektroniczne są zabezpieczone przed pryskającą wodą, niezależnie od tego, gdzie trenujesz.
MarkaJesebang #ad
ProducentJesebang #ad
Wysokość1.18
Długość3.94
Waga0.08
Szerokość3.15
Numer częściYT18
ModelYT18
Gwarancja2 lata gwarancji

4. xinwld

#ad

Bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, Słuchawki Bluetooth, 40 godzin, wodoszczelność IP7, 4 ENC z redukcją szumów, wskaźnik LED

#ad
xinwld #ad - Dzięki temu są idealnym towarzyszem podczas aktywności takich jak bieganie, które ułatwiają obsługę słuchawek dousznych jednym dotknięciem palca. Podwójny wyświetlacz cyfrowy led i czas odtwarzania 40 godzin: bezprzewodowe słuchawki z podwójnym wyświetlaczem led, możliwy czas odtwarzania do 40 godzin. Zaawansowana technologia bluetooth 5. 3: słuchawki bluetooth a97 są wyposażone w stabilny i niski poziom opóźnienia chipsa bluetooth 5.

3 z anteną o wysokiej czułości i zoptymalizowaną transmisją bluetooth, dzięki czemu można cieszyć się ciągłymi i stabilnymi połączeniami nawet w obszarach o złożonym sygnale zasięg transmisji wynosi do 15 m. Pojedyncze słuchawki douszne mają zaledwie 3, etui ładujące waży zaledwie 30 g i można je łatwo schować w torbie. Wystarczy wyjąć słuchawki z etui ładującego i automatycznie połączą się z telefonem po pierwszym połączeniu. Słuchawki są wyposażone w czułe dotykowe elementy obsługowe, wstrzymywać lub grać i obudzić asystenta głosowego. Doskonała jakość dźwięku i redukcja szumów enc: słuchawki bezprzewodowe a97 z membraną grafenową dynamiczną 13 mm i technologią kodowania audio aac/sbc, wspierają jakość dźwięku HIFI, uczucie głębokich częstotliwości jest wzmocnione, aby odtworzyć szok sceny muzycznej.

Wodoszczelność ip7 i smart touch: wodoszczelna technologia ip7 skutecznie chroni bezprzewodowe słuchawki przed uszkodzeniami spowodowanymi potem i deszczem, joga, aby zapewnić ich żywotność. Bezprzewodowe słuchawki xinwld dążą do tego, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia podczas noszenia. Adowarka jest wyposażona w funkcję szybkiego ładowania USB-C, która umożliwia pełne naładowanie w ciągu 1, wyraźnie rozpoznają stan naładowania poszczególnych słuchawek i pojemnika.
Markaxinwld #ad
Producentxinwld #ad
Wysokość0.39
Długość1.38
Szerokość0.59
Numer częściEJ-06-SG
ModelA97
Gwarancja2 Jahre Herstellergarantie

5. POMUIC

#ad

Wodoszczelność IP7, 4 ENC Noise Cancelling Mic, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, nauki, do pracy, POMUIC Słuchawki Bluetooth, kolor biały, czas odtwarzania 40 h z diodami LED, sportu

#ad
POMUIC #ad - W połączeniu z etui do ładowania te bezprzewodowe słuchawki douszne zapewniają do 40 godzin odtwarzania i nieprzerwane przyklejanie muzyki. Szybkie i stabilne połączenie sygnałowe: słuchawki bluetooth są wyposażone w całkowicie zaktualizowany chip bluetooth 5. 3, który zwiększa prędkość transmisji danych audio nawet o 90%, optymalizuje transmisję Bluetooth i jakość połączeń oraz osiąga minimalne całkowite opóźnienie połączenia wynoszące 45 milisekund.

Przyjemne w noszeniu: słuchawki bluetooth mają ergonomiczny kształt pół-douszny i ważą tylko 4 gramy. Bezprzewodowe słuchawki bluetooth mogą osiągnąć stabilne wyjście audio w odległości 15 metrów. Długi czas odtwarzania: słuchawki douszne są wyposażone w cyfrowe wskaźniki leD, które dokładnie pokazują pozostałą moc ładowarki i słuchawek dousznych.

Nadaje się do uprawiania sportu, pracy, słuchania muzyki itd. Uchwyć każdy szczegół swojej muzyki, bas jest zwiększony o 60%, aby zapewnić imponujące wrażenia słuchowe. Ciesz się wysoką jakością dźwięku: słuchawki bluetooth są wyposażone w zintegrowaną cewkę dynamiczną grafenu 13, 4 mm, a technologia kodowania audio AAC/SBC została ulepszona. Większość funkcji można wykonać za pomocą kilku dotknięć palcami. Nie będziesz odczuwać dyskomfortu, nauki, nawet jeśli nosisz je przez cały dzień.
MarkaPOMUIC #ad
ProducentPOMUIC #ad
Wysokość0.79
Długość1.57
Szerokość1.18
Numer częściW23-White
ModelW23-White
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

6. Rulefiss

#ad

Z walizką ładującą 800 mAh, wodoszczelność IP7, Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, 48 godzin, Hi-Fi Stereo Inear, wskaźnik LED, słuchawki douszne 14,2 mm, Słuchawki sportowe

#ad
Rulefiss #ad - Bezprzewodowe słuchawki sportowe wykorzystują przezroczystą technologię wyświetlania LED, która dokładnie pokazuje stan naładowania słuchawek dousznych i pozostałą moc ładowarki. Ponadto słuchawki bluetooth są wykonane z wysokiej jakości nanomateriałów IP7, fitnessu, podróży i innych aktywności na świeżym powietrzu. Sterownik 14, bogaty i dynamiczny stereo.

Rozszerzony bluetooth 5. 3 i parowanie jednoetapoweprzyjmuje najnowszą wersję bluetooth v5. 3, w porównaniu z wersją 5. 2, znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo wcięcia i wycinania oraz zapewnia bardziej stabilne połączenie zasięg transmisji wynosi do 15 m. Sterowanie dotykowe i szeroka kompatybilnośćbezprzewodowe słuchawki są wyposażone w czułe elementy dotykowe, wstrzymywać lub grać i obudzić asystenta głosowego. Przenośna torba ładująca o dużej pojemności 800 mAh może naładować słuchawki 5 razy i odtwarzać do 48 godzin. Bezprzewodowe słuchawki bluetooth z wbudowanymi mikrofonami enc mogą automatycznie rejestrować i eliminować 80% dźwięków otoczenia, 2 mm i technologią kodowania audio AAC/SBC.

Słuchawki sportowe są kompatybilne z większością odtwarzaczy muzycznych Bluetooth, w tym z systemem iOS/Android, które ułatwiają obsługę słuchawek jednym dotknięciem palca. Wygodne, joggingu, stabilne zużycie i wodoszczelność ip7słuchawki douszne bluetooth w różnych rozmiarach S/M/L są dostarczane z miękkimi silikonowymi zatyczkami do uszu, które zapobiegają poceniu się i deszczowi, idealne do uprawiania sportu, elastyczne i bezpiecznie osadzone nauszniki zapewniają wygodne dopasowanie i pozostają na miejscu nawet podczas najcięższych ćwiczeń.48 godzin odtwarzania i znakomita ładowarka słuchawki bluetooth zapewniają 6-8 godzin odtwarzania przy jednym ładowaniu.
MarkaRulefiss #ad
ProducentRulefiss #ad
Wysokość1.1
Długość3.62
Waga0.16
Szerokość2.44
Numer częściQ38
ModelQ38

7. Rulefiss

#ad

Słuchawki douszne, 48 godzin Hi-Fi stereo, wskaźnik LED, słuchawki douszne 14,2 mm, z walizką ładującą, wodoszczelność IP7, bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, Słuchawki sportowe Bluetooth

#ad
Rulefiss #ad - Smart touch może odbierać lub rozłączać, w tym z systemem iOS/Android, tabletami i laptopami. Sterownik 14, śpiew jest wyraźny i pełny, 2 mm i wyraźne połączenia - słuchawki bluetooth rulefiss q38 z membraną grafenową o grubości 14, 2 mm i technologią kodowania audio AAC/SBC. Przenośna torba ładująca o dużej pojemności 800 mAh może naładować słuchawki 5 razy i odtwarzać do 48 godzin.

Ponadto słuchawki bluetooth są wykonane z wysokiej jakości nanomateriałów IP7, fitnessu, które zapobiegają poceniu się i deszczowi, idealne do uprawiania sportu, podróży i innych aktywności na świeżym powietrzu. Szczegóły instrumentów muzycznych są wyraźne, bogaty i dynamiczny stereo. Nasze bezprzewodowe słuchawki zostaną automatycznie sparowane z Twoim urządzeniem, gdy tylko po pierwszym połączeniu wyjmiesz słuchawki douszne. Bezprzewodowe słuchawki bluetooth z wbudowanymi mikrofonami ENC mogą automatycznie rejestrować i eliminować 80% dźwięków otoczenia, dzięki czemu rozmówca może Cię wyraźnie usłyszeć. Sterowanie dotykowe i szeroka kompatybilnośćbezprzewodowe słuchawki są wyposażone w czułe elementy dotykowe, wstrzymywać lub grać i obudzić asystenta głosowego.

Słuchawki sportowe są kompatybilne z większością odtwarzaczy muzycznych Bluetooth, które ułatwiają obsługę słuchawek jednym dotknięciem palca. 48 godzin odtwarzania i znakomita ładowarka słuchawki bluetooth zapewniają 6-8 godzin odtwarzania przy jednym ładowaniu. Wygodne, stabilne zużycie i wodoszczelność ip7słuchawki douszne bluetooth w różnych rozmiarach s/m/l są dostarczane z miękkimi silikonowymi zatyczkami do uszu, joggingu, elastyczne i bezpiecznie osadzone nauszniki zapewniają wygodne dopasowanie i pozostają na miejscu nawet podczas najcięższych ćwiczeń.
MarkaRulefiss #ad
ProducentRulefiss #ad
Wysokość1.1
Długość3.62
Waga0.16
Szerokość2.44
Numer częściQ38
ModelQ38

8. WeurGhy

#ad

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.3 z 4 mikrofonami, 50 godzin odtwarzania z głębokim basem, nowe słuchawki ENC z redukcją szumów dousznych, Słuchawki Bluetooth, wyświetlacz LED,, wodoszczelność IP7

#ad
WeurGhy #ad - Słuchawki douszne są wyposażone w funkcję czułego dotyku. Podwójny wyświetlacz cyfrowy led i czas odtwarzania 50 godzin: słuchawki douszne bluetooth są wyposażone w inteligentny cyfrowy wyświetlacz led, który dokładnie pokazuje pozostałą moc ładowarki i zestawu słuchawkowego, słuchawki Bluetooth mają czas pracy baterii 8 godzin.

Aby wykonać większość funkcji, wystarczy lekko dotknąć słuchawek bezprzewodowo. 2023: słuchawki bluetooth 5. 3: słuchawki bluetooth x12 są wyposażone w chipy bluetooth 5. 3, stabilna odległość połączenia do 15 m, zapewniają w pełni wciągające wrażenia słuchowe. Uniwersalna kompatybilność i połączenie w jednym kroku: słuchawki bezprzewodowe bluetooth są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami bluetooth na rynku, dzięki czemu nie musisz się martwić o problemy z połączeniem podczas parowania. Bezprzewodowe słuchawki bluetooth, wzmocnienie basów 65%, mają wyjątkowy design stereo i kompozytowe membrany o wielkości 13 mm, umożliwiają łatwe sterowanie muzyką i telefonami komórkowymi w domu, w biurze i podczas treningu.

Komora ładująca jest wyposażona w funkcję szybkiego ładowania i wykorzystuje interfejs szybkiego ładowania typu C, którego ładowanie trwa zaledwie 1 godzinę. Po wyjęciu słuchawek z etui ładującego słuchawki Bluetooth automatycznie połączą się z ostatnio sparowanym urządzeniem. Słuchawki douszne są ergonomicznie zaprojektowane, które zapobiegają poceniu się i deszczowi. Wodoszczelność ip7 i wygodne dopasowanie: bezprzewodowe słuchawki bluetooth wykonane z wysokiej jakości nanomateriałów ip7, takie jak bieganie i wspinaczka górska.
MarkaWeurGhy #ad
ProducentWeurGhy #ad
Numer częściX12
ModelX12-Silvery
Gwarancja24 Miesięcy

9. FAMOO

#ad

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, USB-C, 2024, wskaźnik LED, wodoszczelność IP7, Bluetooth 5.3, najnowsze bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów z 4 mikrofonami ENC, głęboki bas, czarne

#ad
FAMOO #ad - Czas pracy baterii 52 h i wskaźnik led: bezprzewodowe słuchawki bluetooth mogą wytrzymać ok. Podczas użytkowania można dotknąć jednej z dwóch zatyczek do uszu, aby sterować telefonem komórkowym. Opcje trybu pojedynczego i podwójnego z dotykowym sterowaniem: każda słuchawka bezprzewodowa może być indywidualnie połączona ze słuchawkami Bluetooth.

Najnowsza wersja bluetooth 5. 3 i szeroka kompatybilność: słuchawki bezprzewodowe z najnowszą wersją chipa bluetooth 5. 3 w 2024 roku, redukują 65% zakłóceń sygnału, w porównaniu z Bluetooth 5. 0, poprawiają prędkość transmisji o 80% i zapewniają bardzo szybkie połączenie 0, 1 S z otwartą pokrywą. Jeśli używasz zestawu słuchawkowego w jednym uchu, możesz zdjąć drugą słuchawkę i automatycznie ustawić tryb binauralny. Jednocześnie nowa technologia enc do tłumienia szumów otoczenia i 4 wbudowanych mikrofonów do redukcji szumów skutecznie tłumi 90% hałasu z zewnątrz, 2 mm i ekskluzywną technologię Bass+, która zapewnia drobniejsze średnie i wysokie tony, co zapewnia wyraźne rozmowy w głośnym otoczeniu.

Ta wersja bluetooth jest w dużej mierze kompatybilna z systemami iOS/Android/Windows. 8 godzin w jednym kawałku, a duża komora ładowania 600 mAh wydłuża czas użytkowania do 52 godzin. Lekkie i wodoszczelne ip7: słuchawki douszne x15 bluetooth ważą tylko 3, 5 g na jednym uchu i są dostarczane z 3 różnymi rozmiarami S/M/L dla stabilnego i wygodnego noszenia. Piękne wrażenia dźwiękowe i redukcja szumów enc: słuchawki bluetooth są wyposażone w membranę grafenową o grubości 14, a także wzmacnia bas o 85%.
MarkaFAMOO #ad
ProducentFAMOO #ad
Wysokość1.05
Długość2.45
Szerokość1.97
Numer częściX15
ModelX15
Gwarancja12 Miesięcy

10. FAMOO

#ad

Słuchawki douszne, Słuchawki Bluetooth, ostatnie bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów z 4 mikrofonami ENC, wskaźnik LED, bezprzewodowe, głęboki bas 52h, 2024, wodoszczelność IP7,, Bluetooth 5.3

#ad
FAMOO #ad - Lekkie i wodoszczelne ip7: słuchawki douszne bluetooth x15 ważą tylko 3, 5 g na jednym uchu i są dostarczane z 3 różnymi rozmiarami S/M/L dla stabilnego i wygodnego noszenia. Jeśli używasz zestawu słuchawkowego w jednym uchu, możesz zdjąć drugą słuchawkę i automatycznie ustawić tryb binauralny.

Ponadto etui ładujące jest wyposażone w zewnętrzny wyświetlacz LED, który informuje o pozostałej mocy słuchawek i schowka ładującego. Ponadto słuchawki bluetooth są wykonane z wysokiej jakości nanomateriału IP7, który jest odporny na pot i deszcz. Jednocześnie nowa technologia enc do tłumienia szumów otoczenia i 4 wbudowanych mikrofonów do redukcji szumów skutecznie tłumi 90% hałasu z zewnątrz, 2 mm i ekskluzywną technologię Bass+, która zapewnia drobniejsze średnie i wysokie tony, co zapewnia wyraźne rozmowy w głośnym otoczeniu.

Najnowsza wersja bluetooth 5. 3 i szeroka kompatybilność: słuchawki bezprzewodowe z najnowszą wersją chipa bluetooth 5. 3 w 2024 roku, w porównaniu z Bluetooth 5. 0, redukują 65% zakłóceń sygnału, poprawiają prędkość transmisji o 80% i zapewniają bardzo szybkie połączenie 0, 1 S z otwartą pokrywą. Podczas użytkowania można dotknąć jednej z dwóch zatyczek do uszu, aby sterować telefonem komórkowym. 8 godzin w jednym kawałku, a duża komora ładowania 600 mAh wydłuża czas użytkowania do 52 godzin.
MarkaFAMOO #ad
ProducentFAMOO #ad
Wysokość1.05
Długość2.45
Szerokość1.97
Numer częściX15
ModelX15
Gwarancja24 Miesięcy